Olympiáda v anglickém jazyce

13.06.2018 09:08

Dne 4. 6. 2018 se uskutečnila Olympiáda v anglickém jazyce 5. tříd. Nominovaní žáci z pátých  tříd měli ukázat, co se za tři roky naučili. Plnili různé úkoly – pohotově odpovídat na dané otázky, ze čteného textu získat určité informace , souvisle vyprávět a popsat vybraný obrázek, prokázat znalost poznávání hodin, vyluštit křížovku. Nejúspěšnější  a na prvním místě  se shodným počtem bodů se umístil žák 5. A František Horáček a žák 5. B Martin Doležal. Úspěšní také byli Julie Nedbalová z 5. A na druhém místě a na třetím místě Simona Pivodová z 5. C a Lukáš Vyvlečka z 5.A.  Všichni soutěžící si odnesli pěkné ceny. V dalším studiu jim přejeme hodně hodně úspěchu.

Mgr. Hana Škopíková