LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ ZÁJEZD

Místo: Sport-Grill, Ostružná-Petříkov, okres Jeseník, 788 25

Odjezd: 9. 2. 2019 - sraz u sokolovny Hulín - 10:00

Příjezd: 15. 2. 2019 - kolem 11.30-12.00 k sokolovně Hulín

Informační schůzka se uskuteční v prosinci.

PLATEBNÍ INFORMACE - Lyžařský výcvikový zájezd“ (9. 2. – 15. 2. 2019) - Petříkov

Cena za pobyt (včetně dopravy, bez permanentek na lyžování) je stanovena na částku 3 500,-Kč.

Platba se uskuteční zálohově, a to 2 000,-Kč do konce měsíce listopadu na účet školy

č. ú. 27-1499470267/0100, variabilní symbol (bude datum narození, např. 01122002), konstantní symbol 558.

Zbývající částka bude uhrazena nejpozději do 18. ledna 2019.

Je možné rovněž uhradit částku za lyžařský výcvikový kurz jako celkovou (tedy 3 500,-Kč).

Dokumenty:

Aktualizujeme:

Seznam veci.pdf

Zdr_zpusobilost.pdf

Poučení o bezpečnosti a pobytu žáků na LVZ.pdf

Žádám všechny rodiče a žáky o odevzdání dokumentů týkajících se LVZ nejpozději do konce ledna 2019.

• tedy "Zdravotní způsobilost", "Poučení o bezpečnosti a pobytu žáků na LVZ" a "Potvrzení o seřízeném lyžařském vázání" (vystaví lyžařský servis)

Před odjezdem bude žákům předán poslední dokument "Potvrzení o bezinfekčnosti", který se vyplňuje v den odjezdu.

Lyžák 2018

Na lyžák jsme se strašně dlouho těšili, a najednou to bylo tady. V sobotu 3. března jsme od sokolovny vyrazili směr Petříkov. Dvouhodinová cesta rychle uběhla a my vjeli do pohádkové zimy. Haldy sněhu a velké rampouchy byly všude. Rychle jsme se ubytovali a už nás vedoucí volali na kopec paní Zetochové, kde nás rozřadili do družstev. Většina z nás stála na lyžích poprvé a tak jsme se báli, jak to všechno zvládneme. Ale obavy se postupně rozplývaly, a my si to lyžování začali užívat. A i když to některým ze začátku šlo ztuha a počasí se pořád střídalo, nakonec se všichni naučili jezdit na vleku a lyžovat ‚jako Ledecká‘. Dokonce většina z nás sjela kopec „Smrťák“!

Týden utíkal jako voda. Kluci obstarali originální budíček (vedl Bob a Bobek), snídaně, obědy i večeře byly velmi chutné, odpoledne jsme plnili disciplíny Petříkovské olympiády. Večerní programy, pod taktovkou hlavně M. Brabce, P. Nesvadby a D. Růžičky byly super. Nejlepší večer byl maškarní karneval a diskotéka. Poslední večer proběhlo hodnocení, a na každého vyšel alespoň jeden diplom.

Moc jsme si to tady užili. Sice někteří onemocněli, ale zvládli jsme to, protože se pan zdravotník o nás pěkně staral. Jsme rádi, že jsme mohli trávit čas s přáteli. Hlavně jsme rádi, že jsme se začali bavit s lidmi, se kterými jsme se nikdy moc nebavili.

Celý týden jsme si moc užili a to díky příjemným a skvělým vedoucím. Děkujeme za parádní lyžák plný zážitků.

Žáci třídy 7.A a 7.B

LVZ_1DEN