Již fungují nové internetové stránky.

Veškeré informace budou zveřejňovány na zshulin.cz

Návod pro rodiče k užívání EŽK v systému Edookit - v příloze naleznete přehled a způsob ovládání všech funkcí EŽK v systému Edookit, prozatím ne všechny funkce prezentované v návodu budou zpřístupněny k užívání.

Ovládání rodičovského portálu.pdf

Přechod na nový systém elektronické žákovské knížky - systém Edookit

Vážení rodiče,
v následujících dnech Vám budou na Vaše uvedené emailové adresy odeslány přístupové údaje do nového systému EŽK - Edookit. Přístupové údaje Vám budou posílány z email. adresy robot@edookit.com. Tento email, prosíme, nemažte a postupujte dle instrukcí uvedených v emailu. Po přihlášení do systému si prohlédněte a seznamte se s novým uživatelským prostředím systému Edookit. V systému jsou evidovány veškeré údaje (identifikační,  závěrečné hodnocení na vysvědčení, průběžná klasifikace, výchovná opatření apod.) od nástupu Vašeho dítěte na ZŠ. Ovládání systému Edookit není složité, je spíše intuitivní a vyžaduje běžné znalosti práce s počítačem.
Průběžná klasifikace v jednotlivých předmětech a výchovná opatření za únor 2019 budou do Edookit doplněny postupně do 22.2. Prozatím  máte možnost sledovat klasifikaci od 4. 2. ještě ve staré EŽK (iSAS). Vzhledem k tomu, že je teprve začátek pololetí, není četnost známek velká.
V průběhu příštího týdne bude vložen stručný návod, jak systém ovládat.
Věříme, že se Vám bude s novou elektronickou žákovskou knížkou dobře pracovat.
Ing. Eva Illová, zástupce ŘŠ

zs-hulin.edookit.net/user/login?backlink=d7egn

Vážení rodiče, po vánočních svátcích Vás čekají 10.1.2019 konzultace s učiteli, 3.B,C třídní schůzky s informacemi o škole v přírodě

a schůzka třídních důvěrníků 10.1.2019 v 15.00 hodin. Těšíme se na Vás. Irena Janů

Den otevřených dveří

Dne 23.11.  v pátek byl Den otevřených dveří. Návštěvníků bylo mnoho a my jim děkujeme za milá slova v návštěvních knihách. Mohli se podívat do všech tříd a učeben, ve kterých byly vystaveny modely, mapy, různé hry, pracovní materiál, ze kterého se žáci učí a také učebnice, encyklopedie a pracovní sešity. Koho baví spíše hudba, mohl navštívit  učebnu hudební výchovy, ze které byla slyšet hudba a také si zde návštěvníci mohli zahrát na různé hudební nástroje. Ve všech učebnách na vás čekala služba – žáci, kteří se v tu chvíli stali učiteli a dali návštěvě veškeré informace o práci v učebně.

Já osobně si myslím, že Den otevřených dveří se moc povedl a příště bych určitě zase chtěla být službou.

Denisa Rohlederová 8.B

Vabroušek přání škole k 60. výročí.MOV

13. 11. 2018 jsme mohli přivítat P. Vabrouška na besedě.

Byl v přípravě na extrémní triatlon - Ultraman (10km plavání, 421 km cyklistiky a 84,5 km běhu).

Zde získal skvělé třetí místo. Gratulujeme.

Slavili jsme 100 let výročí republiky

Vážení rodiče, děkujeme za vyjádřenou podporu.

Také si velice vážíme Vaší spolupráce a každé pomoci, kterou nám nabídnete. Ať jsou to besedy pro žáky, spolupráce na školním pozemku, spolupráce s třídními učiteli nebo dárky pro žáky jako odměny v soutěžích školních kol.

Tentokrát děkujeme paní Košické a panu Košickému, kteří přinesli mnoho dárků na odměny a přispěli věcmi do školní družiny pro odpolední tvoření dětí.

Mgr. Hana Fuksová, ředitelka školy

15.10.2018 09:38

„Náš adapťák“

13.10.2018 20:34

Den bez aut

13.10.2018 20:25

Tradiční vzdělávací akce „Habsburská Vídeň“

04.10.2018 09:38

Jak jsme slavili Evropský den jazyků

04.10.2018 09:27

Praha – po stopách Karla IV.

27.09.2018 12:06

Atletický čtyřboj

12.09.2018 07:52

Turnaj třetích tříd

ROBOT - "Škola hrou", "Cesta do budoucnosti"... děti se učí skládat a programovat roboty, čímž rozvíjí motoriku, představivost a myšlení budoucnosti

- hlavně je to fakt baví.

Sazka olympijský víceboj

Tělesná výchova