Výsledky

2016-2017

Přespolní běh (okresní kolo)    

           5. místo (st. žákyně), 4. místo (st. žáci), 6. místo (ml. žákyně), 7. místo (ml. žáci)

Minikopaná (okresní kolo) - bez postupu

Florbal Cup (okrskové kolo) - (ml. žáci, st. žáci) - bez postupu

Šplh (okresní kolo) - 1. místo (žáci A), 4. místo (žáci B), 3. místo (žákyně), 2. místo F. Hájek v jednotlivcích, 4. místo J. Rozsypal

Atletický čtyřboj (okresní kolo)

            4. místo (st. žáci), 4. místo (ml. žákyně), 5. místo (ml. žáci)

Pohár rozhlasu (okresní kolo)

            5. místo (ml. žáci), 6. místo (st. žáci), 6. místo (ml. žákyně), 7. místo (st. žákyně)

McDonald´s Cup (okresní kolo)

            5. - 6. místo (4. - 5. třída)

OVOV (okresní kolo)

            5. místo družstva

 

2015-2016

Přespolní běh (okresní kolo)    

           2. místo (st. žákyně) - postup do krajského kola, 3. místo (st. žáci), 5. místo (ml. žákyně), 7. místo (ml. žáci)

Atletický čtyřboj (okresní kolo)

            2. místo (st. žáci) - postup do krajského kola, 7. místo (ml. žáci)

Minikopaná (okresní kolo)

            1. místo - postup do krajského kola

Florbal Cup (okrskové kolo) - 1. místo (st. žáci) - postup do okresního kola

Florbal Cup (okresní kolo) - 3. místo (st. žáci)

Minikopaná (krajské kolo)

            3. místo (starší žáci)

Pohár rozhlasu (okresní kolo)

            2. místo (st. žáci) - postup do krajského kola, 8. místo (st. žákyně)

McDonald´s Cup (okresní kolo)

            5. - 6. místo (4. - 5. třída)

OVOV (okresní kolo)

            5. místo družstva, Individuální ocenění (L. Miklišová) - postup do kraje

Atletický čtyřboj (krajské kolo)

            4. místo (st. žáci)

Olympijský víceboj (projekt)

        2. místo ve Zlínském kraji pro školy nad 450 žáků

 

2014-2015

Přespolní běh (okresní kolo)    

           1. místo (ml. žákyně) - postup do krajského kola, 3. místo (ml. žáci), 6. místo (st. žákyně), 7. místo (st. žáci)

           3. místo (ml. žákyně) - Krajské kolo

Florbal Cup (okrskové kolo) - 1. místo (ml. žáci) - postup do okresního kola

Florbal Cup (okresní kolo) - 4. místo ml. žáci

Šplh (okresní kolo) - 1. místo (žáci), 5. místo (žákyně)

Gymnastika (krajské kolo) - 3. místo (ml. žákyně), 4. místo (st. žákyně), T. Daňková (2. místo v soutěži jednotlivců)

McDonald´s Cup (okresní kolo)

            3. místo (4. - 5. třída)

Atletický čtyřboj (okresní kolo)

            2. místo (ml. žáci) - postup do kraje, 5. místo (st. žáci)

Pohár rozhlasu (okresní kolo)

            3. místo (st. žáci), 7. místo (st. žákyně), 4. místo (ml. žáci), 6. místo (ml. žákyně)

OVOV (okresní kolo)

            5. místo družstva - postup do kraje, Individuální ocenění (2. místo st. žáci - J. Navrátil) - postup do kraje

 

2013-2014

Přespolní běh (okresní kolo)    

           3. místo (st. žáci), 4. místo (ml. žáci), 6. místo (ml. žákyně), 7. místo (st. žákyně)

Česko sportuje (projekt)

            3. místo školy

Šplh (okresní kolo)

            5. místo (st. žáci)

McDonald´s Cup (okresní kolo)

            3. místo (4. - 5. třída)

Pohár rozhlasu (okresní kolo)

            2. místo (st. žáci), 4. místo (ml. žáci), 6. místo (st. žákyně), 7. místo (ml. žákyně)

OVOV (okresní kolo)

            3. místo družstva, Individuální ocenění (1. a 2. místo st. žákyně, 2. a 3. místo ml. žákyně)

Atletický čtyřboj (okresní kolo)

            2. místo (st. žáci), 3. místo (ml. žáci)

Olympijský víceboj (projekt)

        Stříbrná medaile

 
2012-2013

Přespolní běh (okresní kolo) - účastnilo se až 10 škol     

           5. místo (st. žákyně), 7. místo (ml. žáci)

Orion florbal cup                          1. místo st. žáci (postup do okresního kola)                                  

Orion florbal cup (okresní kolo)    4. místo st. žáci

 
2011-2012

Přespolní běh (okresní kolo)         

            3. místo (st.žáci), 6. místo (ml. žáci), , 6. místo (st. žákyně), 6. místo (ml. žákyně)

Orion florbal cup                          1. místo st. žáci (postup do okresního kola)                                  

Orion florbal cup (okresní kolo)    4. místo st. žáci

Florbal - Pohár ministra školství   2. místo st. žáci (okresní kolo)

McDonald´s Cup (okresní kolo)     3. místo - (4.-5. třída)

Minifotbal (okresní kolo)               2. místo st. žáci (postup do krajského kola)

Pohár rozhlasu (atletika, okresní kolo)    3. místo ml. žáci (postup do krajského kola), 4. místo starší žáci

Atletický čtyřboj (okresní kolo)    5. místo starší žáci

OVOV (krajské kolo)                     7. místo (mladší žáci a žákyně)